همه دسته بندی ها
EN

درباره‌ ما

تو اینجایی :صفحه اصلی> درباره ما > نمایه شرکت

1-سال

دفتر

گروه مفهومی Y یک آژانس نمایشگر بصری خرده‌فروشی پان آسیایی است که راه‌حل‌های گسترده‌ای را ارائه می‌کند. دفتر مرکزی آن در سنگاپور واقع شده است که متعهد به ارائه برنامه ریزی تصویر حرفه ای برای برندها است. کسب و کار گروه ما شامل: برنامه ریزی کلی تصویر برند، نمایش فروشگاه برنامه ریزی، پیشخوان مغازه، دکوراسیون بوتیک، نمایش ویترین، نمایشگاه POSM، Roadshow، Podium و رویدادهای مختلف.

خدمات گروه ما طیف وسیعی از طراحی خلاقانه اصلی، نمونه اولیه، تولید، نصب در محل و تحویل جهانی را شامل می شود و می تواند خدمات پشتیبانی کامل یک مرحله ای را به مشتریان ارائه دهد. ما یک کارخانه تولید ثابت و بلندمدت در چین و تعدادی تیم پشتیبانی مشتری در منطقه آسیا و اقیانوسیه داریم تا راه‌حل‌های تجاری بصری را مطابق با بازار محلی برای مشتریان طراحی کنیم.مزیت ما

تعامل 图标

ارتباط متقابل

ارائه خدمات 1 در مقابل 1 مشتری، یک تیم برای پیگیری سفارش، از ارتباطات اولیه، طراحی، تولید، تحویل و خدمات پس از آن ساخته شده است. فرآیند تولید ما تجسم است، به اشتراک گذاری کل فرآیند از طریق ایستگاه کاری آنلاین.

نوآوری 图标

طراحی نوآوری

طراحان خلاق با داشتن شناخت فراوان از حوزه خرده فروشی و تبلیغات و ترکیب گرایش های بازار و نیازهای مشتری، راه حل های طراحی مناسبی را برای لوازم جانبی ارائه می دهند و به افزایش فروش محصولات کمک می کنند.

بی اشتباهی 图标

تولید بی خطا

اصرار بر ساخت غرفه های با کیفیت بالا برای بازارها. بیش از 20 سال تجربه تولید حرفه ای، به تلاش برای تحقیق و توسعه مواد جدید پایدار برای طراحی اکو ادامه دهید.


业务流程-01

公司客户名单照片