همه دسته بندی ها
EN

تو اینجایی :صفحه اصلی> پایداری

تعهد ما

1659609507877411


    محیط زیست


زمین
امکانات
ضربه
انرژی خورشیدی
استاندارد

حفاظت از خاک و آب

شاخص های سود آن به مقدار هدف می رسد یا از آن فراتر می رود. حفاظت از محیط زیست زیست محیطی، ساختار اکولوژیکی پایدارتر است، عملکرد حفاظت از آب و خاک بهبود می یابد، که منجر به تغذیه آب زیرزمینی می شود.

یک دستگاه ECO کامل

تصفیه فاضلاب و فاضلاب، جاروبرقی مرکزی نجاری، کابینت حذف گرد و غبار خشک، تجهیزات حذف گرد و غبار کیسه، حذف گرد و غبار اسپری آب، جذب کربن فعال، تصفیه گاز اگزوز کابینت پرده آب.

环保主题-03

کاهش انتشار CO2 تا 500 تن

تولید برق فتوولتائیک تولید انرژی تجدیدپذیر انرژی است، آنها را می توان در طبیعت بازیافت کرد. برای کاهش تولید CO2 ناشی از تولید برق زغال سنگ و کاهش انتشار دی اکسید کربن استفاده می شود.

اثرات زیست محیطی

تأثیرات محیطی جو انتشار گرد و غبار و غبار رنگ با محدودیت انتشار ذرات معلق مطابقت دارد. انتشار VOC با استاندارد انتشار ترکیبات آلی فرار برای پوشش سطح مطابقت دارد.

ردپای co2


مسئولیت اجتماعی

نمایش Zhitao نقش مثبتی در ترویج و حمایت از مسئولیت اجتماعی دارد. اکیداً بر روی شیوه های کاری اخلاقی، تلاش های زیست محیطی و خدمات به جوامعی که کارکنان ما در آن کار می کنند تمرکز کنید. 


社会责任s

نقره ای EcoVadis ارزیابی

نمایشگر Zhitao اولین ارزیابی سالانه پایداری را با EcoVadis، یک سازمان معتبر رتبه‌بندی پایداری کسب‌وکار جهانی، به پایان رساند و در سال 2022 به رتبه «Sliver» دست یافت. بیش از 75,000 شرکت از پلتفرم EcoVadis برای محک زدن برنامه‌های پایداری خود در برابر یک کارت امتیازی جهانی استفاده می‌کنند.

ما همچنین خود و تامین کنندگانمان را نسبت به بالاترین استانداردهای اخلاقی مسئول می دانیم. ما به حمایت از تامین کنندگان اصلی کمک می کنیم و نیاز به مشارکت آنها در ممیزی جامع انطباق اجتماعی خود داریمعلاوه بر EcoVadis، ما ISO45001 و SA 8000 را نیز دریافت کردیم.

احترام به قوانین بین المللی حقوق بشر،بدیهی است که در جامعه ما و همچنین در میان پیمانکاران فرعی و شرکای ما.

ژیتائو این افراد کم‌کار را در دفاتر و کارخانه‌های ما استخدام می‌کند و همچنین طرح اشتغال معلولان، گروه‌های اقلیت، زنان منزوی و مادران جوان مجرد، محرومان اقتصادی، بیکاران طولانی مدت، جانبازان و سالمندان را گسترش می‌دهد.社会责任-2s

پایداری

نمایشگر Zhitao متعهد است که با استانداردهای طراحی سازگار با محیط زیست مطابقت داشته باشد یا از مواد تجدید پذیر، بازیافتی یا تایید شده برای کاهش ضایعات نهایی استفاده کند، با دادن عمر دوم به زباله ها به عنوان منبع تبدیل زباله. تا سال 2025، ما تمام مواد خام چوبی را با FSC COC، 100٪ قابل ردیابی از منبع پایدار تضمین می کنیم.

1-1